Vážení zákazníci,

Vaše zkušenosti s našimi službami jsou pro nás nesmírně důležité. Chápeme, že v digitálním světě mohou občas vzniknout technické komplikace nebo nesrovnalosti, a proto vás vřele vyzýváme, abyste nás o nich informovali. Vaše zpětná vazba nám umožní rychle identifikovat a řešit problémy, čímž zlepšujeme kvalitu našich služeb pro všechny uživatele.

Jak nám můžete pomoci při hlášení chyby?

  1. Lokalizace problému: Uveďte nám, kde a kdy jste narazili na problém. Čím konkrétnější budete, tím lépe nám pomůžete identifikovat zdroj problému.
  2. Vizuální dokumentace: Pokud je to možné, přiložte snímek obrazovky nebo video, které dokumentuje problém. Vizuální záznamy nám často umožní rychleji pochopit a řešit problém.
  3. Kroky k reprodukci: Popište nám, jaké kroky jste podnikli předtím, než se chyba objevila. Toto nám pomůže simulovat problém a rychleji najít řešení.
  4. Kontaktní informace: Pokud je to možné, uveďte své kontaktní údaje, abychom vás mohli kontaktovat pro další informace nebo vám poskytnout aktualizace o řešení problému.

Tyto informace nám prosím zašlete na email: [email protected]. Náš technický tým bude vaše hlášení pečlivě zkoumat a bude pracovat na rychlém řešení.

Chceme vám poděkovat za vaši spolupráci a za to, že jste aktivním členem naší komunity. Vaše podpora a zpětná vazba jsou pro nás klíčové a pomáhají nám neustále se zlepšovat a vytvářet lepší a bezpečnější nákupní prostředí pro všechny.